Slobodna Lika - Regionalni Portal Ličko Senjske županije - Gospić, Ogulin, Senj



HDZ OTOČAC : veliko hvala birači

07.01.2020 17:27:49

       Poštovane građanke i građani Grada Otočca, članovi i simpatizeri HDZ-a i svi vi koji ste nam dali podršku kao naši budući politički partneri,

ovim putem želim Vam se osobno zahvaliti na povjerenju koje ste ukazali i koje ukazujete HDZ-u, jer je Otočac na netom održanim predsjedničkim izborima ostvario respektabilan rezultat: od ukupno 8.028 građana Grada Otočca sa pravom glasa, njih 4.409 izašlo je na izbore, od čega je njih 2.950 ili 66,91% svoj glas dalo kandidatkinji Hrvatske demokratske zajednice Kolindi Grabar Kitarović, dok je kandidat SDP-a Zoran Milanović dobio 1.459 glasova ili 33%.

Iako kandidatkinja HDZ-a nije uspjela dobiti drugi mandat, ostvareni rezultat u Otočcu izvrsna je platforma za stabilnost, za daljnji razvoj i bolji Otočac jer su broj glasova i ostvareni postotak koji smo dobili od Vas poštovani građani, potvrda da je naš pravac rada u interesu Otočca a ne u interesu pojedinaca u izvršnoj vlasti protiv čijeg načina rada se borimo nekoliko zadnjih godina, čemu ste i sami svjedoci na sjednicama Gradskog vijeća.

S poštovanjem,

predsjednik GO HDZ-a Otočac

dr.sc. Branislav Šutić, prof.

EVO  KAKO  SE  GLASALO  :

Ukupno birača19:00%KOLINDA%MILANOVIĆ%
1P.Š. H.Polje1547045,453550,003550,00
2P.Š. Kompolje49721242,6613262,268037,74
3P.Š. Švica41023657,5616871,196828,81
4P.Š. Lipovlje1968442,866071,432428,57
5P.Š. Kuterevo40920650,3717886,412813,59
6HAK131276458,2346761,1329738,87
7OŠ Otočac57934659,7619255,4915444,51
8GPOU Kat85454463,7032459,5622040,44
9GPOU Prizemlje110254149,0934764,1419435,86
10Dabar943739,362054,051745,95
11Prozor dom donji41124359,1215664,208735,80
12Prozor PŠ Gornji34020760,8814871,505928,50
13PŠ Čovići49828857,8322277,086622,92
14PŠ L.Lešće35820657,5416278,644421,36
15Dom Lešće23112955,849271,323728,68
16Sinac47625653,7821784,773915,23
17Ramljani1074037,383075,001025,00
UKUPNO8028440954,92295066,91145933,09


www.slobodnalika.com

Zadnji komentari

Povezani sadržaji...

Pretraži slobodnalika.com Pošalji prijatelju